Controleer je winkelmand om je bestelling definitief te maken.
Wieisdemol2026

Wie is de mol? - Cuijk

Woensdag 17 juni 2026
Sportstuif Cuijk
4 – 12 jaar (jeugd)
Gratis activiteit
Inschrijven is mogelijk
Beschrijving


Op 17 juni organiseert Sportstuif Cuijk wie is de mol! Kan jij de mol ontmaskeren? of kan je een goede mol zijn en de boel saboteren? Geef je dan nu snel op met je vriendjes en hopelijk zien we jullie dan!

Wie is de mol?
Woensdag 17 juni 2026
15:00 tot 16:00 uur
Sportstuif Cuijk
Sportlaan 3
5431 AP Cuijk
Nog 15 plaatsen beschikbaar
Maximaal 1 per persoon
Gratis
Meer van deze aanbieder
Paashazenjacht - Cuijk
Paashazenjacht - Cuijk


Op 1 april organiseren wij paashazenjacht!  Ben je goed in speuren en lukt het jou om de paashazen te vinden en misschien wel opdrachten te voltooien? Dan zijn we op zoek naar jou! Meld je nu snel aan met al je vriendjes en vriendinnetjes en hopelijk zien we jullie dan!

Archery tag
Archery tag


Op 10 april organiseert Sportstuif Cuijk archery tag! Dit is een gaaf spel waarbij je met pijl en boog kan mikken en schieten! We hebben verschillende spellen klaar staan waarbij je dit goed kan gaan oefenen! Meld je nu snel aan! 🤩

Contact
Contact

Heb je vragen?

Heb je vragen over een evenement of activiteit? Neem dan per e-mail contact met ons op of vul het contactformulier in. We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.